X بستن

icon_rolleyes دانلود فیلم سریال رایگان icon_rolleyes

icon_razz وکیل آنلاین icon_razz

icon_cool عکس های جدید خارج از کشور الناز شاکردوستicon_cool

icon_sad فیلم تکاندهنده و واقعی از عاقبت جوان بی نماز +18 icon_sad

icon_idea عکس جنیفر لوپز با لباس قرمز ورزشی icon_idea

icon_exclaim سیگار کشیدن دو دختر 10 ساله و 11 ساله icon_exclaim

مطلب زیبای دنیا سایت بازی های آنلاین icon_wink

مطلب زیبای دنیا آموزش رساندن زنان به اوج لذت جنسی مطلب زیبای دنیا

آپلود سنتر عکس و فیلم ... رایگان

پخش فیلم لختی دختران با کارت شارژ 2000

وکیل مشهد

فیلم جدید با لینک مستقیم

خانه » sportn.ir » زمان آبادی: رسالت خبرنگار به این شغل ارزش داده است

زمان آبادی: رسالت خبرنگار به این شغل ارزش داده است

تهران-اسپورت نیوز-دبیرکل انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی درباره نام گذاری روزی به نام روز خبرنگاران گفت: روز خبرنگار برخلاف ساسپورت نیوزمگذاری های مشابه بررسالت این شغل تاکید داشته و آن را ارزشمند کرده است.

میثم زمان آبادی با اشاره به اینکه درسایر نامگذاری ها تنها صورت شغل مطرح است به اسپورت نیوز،افزود: نامگذاری روزی به نام خبرنگار به دلیل صورت آن نیست و بر سیرت عمیق این شغل تاکید دارد.
وی بااحترام به سایرشغل ها ادامه داد:خبرنگاران وظیفه سنگین اطلاع رسانی به مردم که حق دانستن دارند را به یدک می کشند ازاین رو شغل شان با سایرشغل ها تفاوت دارد.
دبیرکل انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی درباره وظایف خبرنگاران ورزشی نیزگفت: البته درهر دوره ای از زمان و به واسطه رسالت و ماموریت وظایف خبرنگاران ورزشی تغییر می کند معقتدم مهم ترین وظیفه ما در دوره جدید کمک به اصلاح سبک زندگی مردم است.
زمان آبادی ادامه داد: امروزه سبک زندگی مردم با کپی برداری از فرهنگ های غلط و منحرف شدن از سبک زندگی سالم دچار مشکلات فراوان شده است و ما باید با فرهنگ سازی سبک زندگی آنان را به سمت و سوی درست هدایت کنیم.
وی تصریح کرد: ورزش اثر مستقیم درتندرستی افراد دارد وما دراصل باید بتوانیم مردم را به سمت و سوی تندرستی و اصلاح سبک زندگی هدایت کنیم تا از بروز مشکلات روانی و جسمانی و صرف هزینه های درمانی بالا جلوگیری کنیم.
راهکارهای این روزنامه نگار ورزشی برای تغییر رویه وسبک زندگی فعلی مردم نشان دادن چهره های ورزشی به بهانه های مختلف و اعلام نتایج رقابت های ورزش های قهرمانی و همگانی به مردم برای انتخاب زندگی بهتر وسالم تر کمک کنیم.
خبرنگاران به خصوص درحوزه ورزش از سوی رسانه متبوع خود و منابع خبری برای دریافت و انتشار خبر تحت فشار هستند وی در باره برنامه و پیشنهاد انجمن ورزشی نویسان برای کاهش این فشارها گفت:خبرنگاران ونویسندگان قطعات هویت بخش رسانه ها هستند و این یک واقعیت انکار ناپذیر است معتقدم برای تغییر این نگرش و فشارها باید مدیریت ا ز بالا به پایین به مدیریت مشارکتی و از پایین به بالا تغییر کند وخبرنگاران درسیاست گذاری رسانه هایشان تاثیر گذارباشند.
به گفته وی برای اینکه بتوانیم دررسانه هایمان بیش ازاین تاثیر گذار باشیم باید خود و رسالتمان را بشناسیم تا بتوانیم درادامه مطالبات صنفی خود را از مدیران رسانه ها دریافت کنیم.
وی اضافه کرد:البته این موضوع در دنیا تجربه شده ودیگر نیازی نیست که بخواهیم بار دیگر آیین نامه و یا حقوقی برای آن تعریف کنیم.
به اعتقاد وی اگر این اتفاق درکشور ما بیافتد خبرنگاراز آنجا که سهام داررسانه است در سود و زیان رسانه خود مشارکت پیدا می کند و مشکلات برطرف می شود ازطرف دیگرکیفیت اخبار هم بالا می رود واین به سود همه است.درخارج ازکشورسهام رسانه ها در بورس معامله می شود و از آنجا که نویسندگان مهم ترین نقش را دررسانه ها دارند با داشتن سهام وی‍‍ژه به بخشی ازحقوق خود خواهند رسید.
زمان آبادی درباره چگونگی افزایش کیفیت رسانه های ورزشی نیزگفت:رسانه ای ماندگار و پرمخاطب است که نیروی انسانی کارآمد داشته باشد برهمین اساس مدیران رسانه ها به خصوص رسانه های ورزشی باید در جذب خبرنگاران سخت گیرانه تر عمل کرده و نیروی انسانی که تحصیلات آکادمیک و مرتبط داشته باشند را بکار گیرند تا بتوانند موفق شده و ماندگار شوند.همچنین باید با خبرنگاران طبق قانون عمل کرده و از همان روز نخست آنان را بیمه کنند.
به اعتقاد وی در نقطه مقابل خبرنگاران نیز باید به روزباشند وقسمتی از وقت خودرا برای آموزش درحوزه تخصصی خود صرف کنند چرا که اگر به روزنباشند اولا عقب می مانند وثانیا راه را برای ورود غیر متخصص ها باز می کنند آفتی که به آن کمتر توجه می شود.
ورزشی.(۴)**۹۱۴۴**۱۵۹۰

انتهای پیام /*

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ استطراحی شده توسط توس دانلود
X بستن تبليغات